Отзывы об АвтошколеНаписать отзыв или задать вопрос

  • Обязательные для заполнения поля помечены знаком *.
Если у Вас возникли проблемы с чтением кода, нажмите на картинку с кодом для нового кода.
 


Автор: Євген
дата: 01.11.18
Чудова автошкола, організований підхід до ведення уроків теорії та практики + відмінна організація в день екзамена.
Особлива вдячність інструктору Євгену Шуманову на КПІ, він же і голова відділення. Майстер своєї справи, відчувається великий багаж досвіду. Його жартівлива манера манера викладання завжди рятує від нудьги і допомагає засвоїти необхідний матеріал. Водіння з ним далося мені з особливою легкістю.
Обов'язково буду рекомендувати своїм знайомим! Дякую.

Філіал на Театральній
Автор: Інна
дата: 29.10.18
Автошколу вибирала дуже скурпульозно, так як зовсім не вміла їздити і не знала правил дорожнього руху. Про автошколи чула різне, впершу чергу, що одразу ціна питання одна, а на виході-зовсім інша. В автомаг ціни, які є на сайті актуальні і більше жодної копійки доплачувати не прийшлося.
Адміністратор Інна-приємна, відповідає на всі запитання, приємна, уважна до кожного слухача автошколи. Директор, який супроводжував нас на екзамені в МРЕО, спокійний, адекватний мужчина. Дуже просили нас не загубити екзаменаційний лист, але я його загубила. Директор абсолютно без проблем замовив дублікат і мені через зв 20 його видали.
Теорію викладав Олександр Вікторович, з юмором, акцентував увагу на найбільш важливих речах. Час пролітав швидко, результативно і не нудно.
Автоінструктор Віталій Іванович взагалі найкращий, спокійний, хоча зі мною і моїм водінням було що понервувати, гарно пояснював, підбодрював, майстер своєї справи на 200 відсотків.
Багато хто із нашої групи іспит здав сам і з першого разу, у мене вийшло це зробити із другого разу. Одразу після закінчення автошколи одразу сіла за руль. Звичайно, що впевненість прийде лише з практикою, але базу автошкола дала гарну. Ще раз дякую всім, хто був причетний до цього. Абсолютно точно раджу автошколу, хто збирається стати водієм;)

Спасибо школе на КПИ
Автор: Юра
дата: 27.10.18
Выбирал школу возле работы. Вечерние занятия.
Спасибо, все понравилось. Евгений интересно читает теорию, с примерами из жизни. Доступно и интересно.
Через 2,5 месяца теории и практики я с правами)

Отзыв
Автор: Наталия
дата: 23.10.18
Наталия.23.102018
Автошколу выбрала спонтанно по совету сотрудницы.За теорию огромное спасибо Тарасу Григорьевичу.Профессионально и доступно изложено материал.На занятия хотелось ходить ежедневно.Отдельная благодарность инструктору по вождению Ивану Николаевичу.Лучшего не бывает.Его терпению и профессионализму нет предела.Благодаря его терпению,сдержанности и умению преподносить практический материал я с уверенностью вожу транспортное средство.
,, Perfecto".

филиал на Нивках
Автор: Татьяна
дата: 23.10.18
Огромное спасибо филиалу на метро Нивки. за предоставленную возможность качественного обучения! Ничуть не пожалела, что выбрала именно эту автошколу.
Большое спасибо преподавателю по теории- Игорю Андреевичу, благодаря Вам занятия проходили интересно и информативно!
Отдельную благодарность хочется выразить замечательнейшему инструктору по вождению- Евгению, который научил меня самому главному-вождению автомобиля с нуля! Спасибо Вам, Евгений, за ваши чуткость, терпение, ответственность и несомненный профессионализм. Сдача экзамена в ГАИ с первого раза говорит о многом!
Рекомендую данную автошколу!!!

отзывы с 1 по 5 из 704 | Следующие | В конец