Отзывы об АвтошколеНаписать отзыв или задать вопрос

  • Обязательные для заполнения поля помечены знаком *.
Если у Вас возникли проблемы с чтением кода, нажмите на картинку с кодом для нового кода.
 

Автомаг Печерск
Автор: Grachov
дата: 30.07.20
Спасибо большое за предоставленную радость и тепло , было приятно узнавать правила дорожного движения у великолепных педагогов , и развиваться в этом направлении, еще считаю должным поблагодарить своего автоинтруктора Андрея за то что научил уверенно чувствовать себя на дороге)❤️

АвтоМаг на Васильковской
Автор: Max
дата: 28.07.20
Тщательно выбирал автошколу в районе м. Васильковской и не ошибся выбрав АвтоМаг. Теоретические занятия - просто на высоте! Такого удовольствия от процесса обучения не получал давно.
Но вождение - это, прежде всего, практика. И тут заслуга инструктора Игоря, что я теперь умею водить автомобиль)
Юлия, Игорь, спасибо вам большое!

Філіал на Нивках РЕКОМЕНДУЮ!
Автор: Сергій
дата: 24.07.20
Спробувати втілити дитячу мрію з нуля в 35 років було дещо тривожно)))) Але завдяки школі "Авто Маг" все вдалось! Відвідував курси вихідного дня в філіалі на Нивках. Теорію викладав Ігор Андрійович - прекрасний викладач і професіонал! На заняттях Ігор Андрійович, окрім розгляду і пояснень пунктів ПДР, приводив багато цікавих і важливих прикладів зі свого власного досвіду. На заняттях було реально цікаво! Практику освоював на "механіці" у Інструктора (саме з великої літери) Жені. Дуже чітко і зрозуміло викладав алгоритм моїх дій, пояснював і показував чому треба саме так. Свої позитивні результати я побачив з першого заняття. Прогрес я відчував з кожним наступним уроком. А його оцінка моїх дій фразою "Огонь!" додавала впевненості, що це дійсно так! Після його уроків ви будете не тупо виконувати якусь послідовність рухів на інтуітивному рівні, а робити це з чітким усвідомленням своїх дій. Це реально круто! Теоретичний і практичний іспит склав з першого разу! Дякую Вам! Також подяка адміністратору Віктору, котрий вів нашу групу. Однозначно рекомендую автошколу "Авто Маг" - тут працюють професіонали і якщо ви хочете не просто отримати права, а і навчитись керувати авто зі знанням ПДР, то вам однозначно сюди!!!

Відгук
Автор: Ірина Лисак
дата: 23.07.20
Сьогодні отримала довгоочікуване посвідчення водія. Навчалася на філіалі автошколи на вул. Герцена. Хочу подякувати викладачу Ірині та інструктору Олексію Сергійовичу за прекрасне навчання. Окрім високого професіоналізму викладача та інструктора хочу відмітити людяність і лояльність, уважність і готовність йти на зустріч у вирішенні будь-яких питань. Під час карантину теоретичні заняття перевили в режим он-лайн. Навчатися було дуже цікаво і легко. Уроки з водіння завдяки витримці інструктора допомогли мені набути практичних навичок і самостійно здати екзамен в Сервісному центрі. Всім рекомендую цей філіал Автошколи Маг

филиал на Левобережной
Автор: Anonymous
дата: 18.07.20
Спасибо, что не бросили во время карантина !!!! Самый понятный и самый интересный Будкевич Игорь Андреевич, извилины заработали с первого занятия по теории) И конечно практика Алексей просто самый терпеливый и выносливый мужчина, научит, поможет!!Спасибо сдала с первого раза)

В начало | Предыдущие | отзывы с 6 по 10 из 921 | Следующие | В конец