Отзывы об АвтошколеНаписать отзыв или задать вопрос

  • Обязательные для заполнения поля помечены знаком *.
Если у Вас возникли проблемы с чтением кода, нажмите на картинку с кодом для нового кода.
 

Автомаг Лівобережна
Автор: Віталій
дата: 22.12.19
Всім рекомендую, отримав водійське посвідчення з першої спроби! Теорія з поданням Олександра сприймається легко і запам'ятовується, адже він пояснює і наводить приклади з гумором!
Практичні заняття у В'ячеслава завжди проходили чудово , він все пояснює і показує зрозуміло. Все виходило з першої спроби. На заняттях ніколи не буває сумно. Майстер своєї справи.

Авто Маг на Печерске
Автор: Валентина Плевако
дата: 20.12.19
Лучше школы не найти!!! Огромное спасибо Ирине Валерьевне, самому крутому преподавателю и потрясающему инструктору по вождению! Занятия с теории были настолько занимательными, что даже не хотелось, чтобы они заканчивались. Суперский подход к преподаванию теории, с примерами из личного опыта и шутками) На урок к Ирине Валерьевне спешила как на праздник!
Было одним удовольствием ездить с таким профессиональным инструктором как Ирина Валерьевна!!! Авто Маг на Печерске и Ирина Валерьевна в моем сердце навсегда!!!

Отзывы
Автор: Людмила
дата: 20.12.19
Хочу вам порадить автошколу на вул. Є. Свертюка, тут дійсно працюють найкращі інструктора. Повірте, я не втому віці щоби співати комусь дифірамби , мені 58 років і я закінчила саме цю школу разом з молоддю, матеріал подається дуже доступно, навіть з юморком, це ще краще запам’ятовується. Особливо хочу відзначити Олександра та інструктора по водінню Олексія. Ці працівники знають свою справу, дуже толерантні та компетентні. Я дуже їм вдячна. Дякую вам !


Автор: Мария
дата: 11.12.19
Спасибо большое автошколе Авто Маг на Героев Днепра за отличные и интересные занятия по теории, и инструктору Игорю за практические занятия! Экзамен сдан на отлично!
Спасибо!


Автор: Таня
дата: 10.12.19
Я дуже рада, що навчалась в автошколі Авто Маг на Нивках. З кожним заняттям я раділа тому, що ходжу саме в цю школу. Вчитель теорії Ігор Андрійович - (кожне заняття цікаве, все по полочкам + життєвий досвід), інструктор Євген (навчили правильно їздити (всім елементам), з вами я подолала страх їздити) адміністратор Віктор (вів протягом всого часу) - Ви всі професіонали своєї справи - дякую Вам!
Теорію здала з першого разу, водіння з третього (моя біда - мої нерви)!
Щиро дякую вам за підтримку на кожному етапі!
Я з правами, знаннями та чудовим досвідом!
Дуже вдячна!
Раджу кожному!!!

В начало | Предыдущие | отзывы с 6 по 10 из 885 | Следующие | В конец