Категорія C Вантажівки

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://mag-avto.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_04.png

Однією з популярних і затребуваних категорій водія є категорія “С”, що дозволяє працевлаштуватися в подальшому. У нашій автошколі, на відміну від багатьох інших, можна пройти підготовку, починаючи від теорії та закінчуючи практичними заняттями, і надалі скласти іспити в сервісному центрі МВС.

Категорія С, і які у неї є види?

Ця категорія відкриває водієві доступ до експлуатації таких транспортних засобів, як повноважні вантажівки вагою від 7,5 тонн і більше, а також надалі, можлива перепідготовка вантажівки середньої вагової категорії від 3,5 до 7,5 тонн (категорія С1)

На яких філіях автошколи «Авто МАГ» можна пройти курс підготовки до категорії С?

Теоретичний курс Ви можете пройти в будь-якій філії нашої автошколи зі зручним для Вас графіком, крім того теорію можна пройти On-line.

У ході теорії розглядаються:

Правила дорожнього руху та особливості їх застосування саме для вантажних автомобілів;
знаки та вміння їх правильно «читати»;
розмітка;
нюанси керування вантажним автомобілем різних розмірів та маси за різних умов: в обмеженому просторі, у завантаженому потоці, на складних транспортних розв'язках;
робота водія при завантаженні та розвантаженні ТЗ.

Практичні заняття розпочинаються через 3 тижні і проходять паралельно з теоретичними заняттями за індивідуальним графіком, розробленим спільно з Вашим інструктором. Перші 2-3 заняття проводяться на закритому майданчику, решта занять проходять на вулицях міста Київ.

У ході практики відпрацьовуються спочатку основні елементи керування:

повороти;
розворот;
їзда та маневрування заднім ходом;
заїзд заднім ходом у гараж;
маневрування в обмеженому просторі;
під'їзд до навантажувальної естакади.

Практичне навчання на категорію «С» проходить на автомобілі MAN, повністю обладнаного як навчальний автомобіль згідно з усіма необхідними вимогами законодавства до навчального вантажного автомобіля, під керівництвом досвідченого інструктора.

Більше інформації можна отримати за тел.

(050) 358-23-32, (067) 504-83-22

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image